رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۵ شوال ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 19 June
  تهران لطیف
  ٩۵(°F)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۵.٧۴(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٧۴(in)
اوقات شرعی

IMG_20180722_155241_252
یک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی خبر داد:

آغاز به کار تشکیلات جدید از هفته آینده

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، از تشکیل حزب سیاسی جدید به محوریت منتجب نیا در هفته آینده خبر داد.
به گزارش اعتماد ملی، حمیدرضا کارگر، عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی، در گفت وگو با خبرنگار سیاسی  خبرگزاری تسنیم با اشاره به نامه امروز حجت الاسلام منتجب نیا که از انشعاب در اعتمادملی خبر داده است، گفت: پس از اتفاقات ناخوشایندی که در ماه های اخیر برای حزب رخ داد، آقای منتجب نیا به این نتیجه رسید که حزب اعتمادملی در شرایط خاص سیاسی قرار گرفته، متاسفانه امور حزب تنها معطوف به قدرت سیاسی اشخاص شده و از اهداف اولیه ای که برای اعتمادملی تعریف شده بود، در حال فاصله گرفتن است.

وی با بیان اینکه اندیشه های حزب به سمت مقام پرستی اداره کنندگان آن در حال تغییر است، تصریح کرد: طیفی که فکر می کرد تفکراتش با فضای کنونی حاکم بر اعتمادملی همخوانی ندارد در ماه های اخیر تلاش کرد تا با اقدامات قانونی مانع اعمال رفتارهای خودسرانه در حزب شود ولی متاسفانه این اقدامات به جایی نرسید. لذا تصمیم بر این شد تا با ایجاد انشعابی تاریخی در بدنه اعتماد ملی و در قالب جمعی با محوریت آقای منتجب نیا برای آینده سیاسی کشور مسیر تازه ای را با تاکید بر اندیشه های اولیه اعتمادملی ایجاد کنیم.
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی ادامه داد: به همین مناسبت مقرر شد تا دوشنبه هفته آینده در قالب مراسمی با دعوت از رسانه ها، آغاز فعالیت های تشکیلاتی را اعلام کنیم.در این مراسم اسامی اعضای انشعاب کننده از اعتمادملی به شکل رسمی اعلام می شود.
به گزارش تسنیم، پس از ماه ها اختلاف در حزب اعتماد ملی، رسول منتجب نیا قائم مقام پیشین این حزب صبح امروز ( سه شنبه) در بیانیه ای با نامشروع خواندن کنگره آتی این حزب، خبر از تاسیس تشکیلات جدید سیاسی داده بود.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
761
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید