رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 15 July
  تهران Mostly Cloudy
  ٨٨(°F)
  وزش باد ٩(mph)
  فشار ٢۵.٧٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 2-Low
  رطوبت ٢۵.٧٩(in)
اوقات شرعی

97-04-c23-1870

اعتماد ملی: آنچه در اولین نگاه و با دیدن این تصویر به ذهن هر فعال سیاسی اصلاح طلب می رسد دست و پا زدن های الیاس حضرتی لیدر خودخوانده این روزهای اعتماد ملی است، که تلاش های محمود احمدی نژاد بعد از انتخابات سال ۱۳۸۸ برای القا و قبولاندن جایگاه ریاست جمهوری پر حرف و حدیث خود به جامعه را به یاد می آورد.
در حالیکه کمیسیون ماده ۱۰ احزاب کنگره حزب اعتماد ملی را تایید نکرده و اختلافات درونی این حزب به قوت خود باقی است، الیاس حضرتی کنفرانس خبری تشکیل داده و در کنار عضو اخراجی شاخه جوانان این حزب حجت نظری که با امتیاز فرزند شهید بودن وارد لیست شورای شهر تهران شد، به تبیین مسائل این حزب می پردازد.
نشست مطبوعاتی الیاس حضرتی در صورتی برگزار می شود که بدنه حزب در مناطق و استان ها، انتخاب او بعنوان قائم مقام را کودتای حزبی می دانند و منتظر رأی و نظر تعیین کننده وزارت کشور درباره کنگره چهارم خرداد این حزب هستند، بنابراین این حرکت را می توان دهان کجی الیاس حضرتی به نظر قاطبه اعضای اعتماد ملی دانست، تلاشی که ناشی از بحران مشروعیت این لیدر خودخوانده است. همچنین این اولین بار در تاریخ احزاب سیاسی است که کسی علی رغم ادعای پیروزی در انتخابات درون حزبی و رسیدن به سمت رهبری یک حزب، از هیچ حزب و شخصیت و گروهی پیام تبریک نگرفته است.
وضعیت تحقیر آمیز قائم مقام شدن الیاس حضرتی در روندی چندماهه و با برنامه ریزی انجام شده و این روند بطور مفصل در لایحه پانزده صفحه ای بیگدلی عضو شورای مرکزی این حزب توضیح داده شده و بر روی کانال تلگرامی اعتماد ملی قرار گرفته است.

مهناز کریم پور

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
787
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید