رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Sunday 14 July
  تهران لطیف
  ٩٧(°F)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۵.٧٢(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٧٢(in)
اوقات شرعی

IMG_4993-r11

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: حضرتی حق نداشت جلسه شورای مرکزی را بدون اجازه دبیرکل و قائم مقام حزب اعتماد ملی برگزار کند.

به گزارش ارگان رسمی حزب اعتماد ملی، اسماعیل دوستی عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به حواشی اخیر انتخاب الیاس حضرتی به عنوان قائم مقام این حزب و حمایت از واکنش رسول منتجب‌نیا اظهار کرد: آقای حضرتی حق نداشت جلسه شورای مرکزی را بدون اجازه دبیرکل و قائم مقام حزب اعتماد ملی برگزار کند.

وی افزود: بدیهی است که قائم مقام باید توسط شخص دبیرکل مشخص شود و آقای کروبی نیز صراحتا رسول منتجب‌نیا را به عنوان قائم مقام حزب اعتماد ملی برگزیده و قبول دارند.

دوستی تصریح کرد: منتجب‌نیا منتسب و مورد قبول کروبی بوده و با وجود ۴ بار استعفای وی، دبیرکل حزب همچنان بر اینکه منتجب‌نیا در کسوت قائم مقامی اعتماد ملی باقی بماند، اصرار دارند، لذا مجددا تأکید می‌کنم که جلسه آقای حضرتی با شورای مرکزی غیرقانونی بوده و بنده نیز در آن حضور نیافتم.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در پایان خاطرنشان کرد: بنده چندی پیش با آقای کروبی دبیرکل حزب اعتماد ملی دیداری داشتم و به همین سبب می‌دانم که وی همچنان منتجب‌نیا را به عنوان قائم مقام حزب قبول دارد.

گفتنی است که اخیرا؛ جلسه شورای مرکزی حزب اعتماد ملی برگزار و به موجب آن الیاس حضرتی به عنوان قائم مقام حزب انتخاب شد، همچنین رسول منتجب نیا به نیز طی بیانیه ای اعلام کرد که قائم مقامی حضرتی را قبول ندارد و هیچ تغییری در ارکان حزب صورت نپذیرفته است.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
786
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید