رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
 • الخميس ۴ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Thursday 13 December
  تهران لطیف
  ۵۴(°F)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.١٠(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.١٠(in)
اوقات شرعی

47573_827

به گزارش ارگان رسمی حزب اعتماد ملی، مهدی کروبی، دبیرکل حزب اعتماد ملی در نامه ای تشیلاتی به تاریخ شانزدهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ خطاب به قائم مقام خود، آیت الله رسول منتجب نیا نوشته است:

دانشمند مکرم جناب آقای دکتر منتجب نیا (زید عزه)

مطلع شدم جنابعالی در جلسات حزب اعتماد ملی شرکت نمی کنید، با توجه به جایگاه شما به خصوص قائم مقامی حزب و عدم حضور اینجانب، درخواست می کنم حضور فعال در کلیه جلسات از جمله شورای مرکزی داشته باشید. به همه عزیزان سلام حقیر را ابلاغ فرمائید. به عنوان عضو کوچک جمهوری اسلامی ایران از برادران و خواهران حزب در سراسر کشور متشکرم و مطمئن باشند با تغییر شرایط فعلی و رفع حصر غیرقانونی و غیر شرعی با تمام توان برای گسترش حزب اعتماد ملی و اندیشه حزبی فراگیر تلاش می نمایم؛ زیرا مانع جدی استبداد مطلق، آراء مردم است. حافظ میراث امام، انتخابات و رأی مستقیم بندگان خداست.

وی در ادامه نامه خود آورده است: از تردید، شک و ناامیدی که بلای جان جهان سوم بوده و هست، پرهیز کنیم. به وحدت و سعه صدر عنایت نمائید و از ناامیدی دوری کنید.

به گزارش ارگان رسمی حزب اعتماد ملی، اخیراً برخی رسانه ها در تلاش بودند تا در آستانه دومین کنگره سراسری حزب اعتماد ملی، با شیطنت هایی خاص این موضوع کذب را به اذهان جامعه و فعالین سیاسی تزریق کنند که آیت الله منتجب نیا دیگر قائم مقام حزب اعتماد ملی نیست.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
573
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید