رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۶ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Tuesday 9 July
  تهران تا قسمتی ابری
  ٧۵(°F)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢۵.۶٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.۶٧(in)
اوقات شرعی

به گزارش ارگان رسمی حزب اعتماد ملی، خبرگزاری تسنیم امروز خبری را تحت عنوان «منتجب نیا از اعتماد ملی رفت؟» منتشر کرده است که با توجه به نزدیک بودن کنگره حزب اعتماد ملی می توان آن را شیطنت رسانه ای در نظر گرفت.
تسنیم آورده است که مهدی رسول پناه عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفته است رسول منتجب نیا، قائم مقام این حزب استعفا نداده است و به دلیل اینکه فرصت رسیدگی به امور اجرایی حزب را نداشته است، بخشی از اختیارات خود را به شورای اجرایی واگذار کرده است که الیاس حضرتی به ریاست آن منصوب شده است.
مهدی رسول پناه عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی به خبرنگار ارگان رسمی این حزب گفت: تیتر انتخاب شده توسط خبرگزاری تسنیم و برخی تغییرات در گفتگوی اینجانب به طور واضح شیطنت خبری بوده است. من در مصاحبه خودم تاکید کردم که آقای منتجب نیا همچنان قائم مقام حزب اعتماد ملی و دارای بالاترین جایگاه بعد از دبیرکل محصور این حزب هستند.
همه اینها درحالیست که ارگان رسمی حزب اعتماد ملی همواره از آیت الله منتجب نیا تحت عنوان قائم مقام این حزب یاد کرده است و دبیرکل این حزب نیز هیچگاه استعفای وی را نپذیرفته است، بلکه با دانشمند خواندن ایشان همواره تاکید بر استفاده حداکثری اعضای حزب از ظرفیت های این عالم بزرگوار و سیاستمدار باسابقه داشته اند.
مجددا لازم به ذکر است که تنها محل انتشار اخبار موثق و مطالب رسمی حزب اعتماد ملی ارگان خبری این حزب به آدرس https://etemad-melli.com و کانال تلگرامی آن به آدرس @etemademelli است.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
781
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید