رفتن به بالا

پایگاه رسمی اطلاع رسانی حزب اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷
 • الجمعة ۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Friday 15 June
  تهران Mostly Cloudy
  ٧۵(°F)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۵.٨٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٨٧(in)
اوقات شرعی

photo_2017-12-22_12-25-16

رییس شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی در واکنش به خبری مجعول پیرامون تلاش حسین کروبی برای حذف منتجب نیا از اعتماد ملی گفت: این خبر ارزش چندانی ندارد و القاء رسانه هایی است که منافع آنها در گل آلود کردن فضای سیاسی است.

به گزارش ارگان رسمی حزب اعتماد ملی، رئیس شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی در واکنش به خبری مجعول پیرامون تلاش حسین کروبی برای حذف منتجب نیا از اعتماد ملی گفت: این خبر ارزش چندانی ندارد و القاء رسانه هایی است که منافع آنها در گل آلود کردن فضای سیاسی است.
وی گفت: اخیرا نامه هایی از دبیرکل به قائم مقام نوشته شده که تصریح دارد ایشان استعفای منتجب نیا از قائم مقامی را نپذیرفته اند. اعضای حزب اعتماد ملی تحت تاثیر القائات رسانه ها قرار نگیرند . منتجب نیا قائم مقام کروبی است.
بنابراین گزارش، یک رسانه اصولگرا نوشته است گفته می شود نقش حسین کروبی در این کنار گذاشتن منتجب نیا پررنگ بوده است. روز گذشته یک عضو حزب اعتماد ملی که نخواست نامش گفته شود، در گفت و گو با جوان گفت که منتجب نیا تحت تأثیر عوامل تندرو و از جمله نفوذ حسین کروبی در حزب، کنار گذاشته شده است. گفته می شود پیش از این محسن رهامی هم به همین دلیل مجبور به استعفا شده بود.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
392
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید