رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۷ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 10 July
  تهران Mostly Cloudy
  ٨٢(°F)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢۵.٧۴(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 4-Moderate
  رطوبت ٢۵.٧۴(in)
اوقات شرعی

photo_2017-12-22_12-25-16

رییس شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی در واکنش به خبری مجعول پیرامون تلاش حسین کروبی برای حذف منتجب نیا از اعتماد ملی گفت: این خبر ارزش چندانی ندارد و القاء رسانه هایی است که منافع آنها در گل آلود کردن فضای سیاسی است.

به گزارش ارگان رسمی حزب اعتماد ملی، رئیس شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی در واکنش به خبری مجعول پیرامون تلاش حسین کروبی برای حذف منتجب نیا از اعتماد ملی گفت: این خبر ارزش چندانی ندارد و القاء رسانه هایی است که منافع آنها در گل آلود کردن فضای سیاسی است.
وی گفت: اخیرا نامه هایی از دبیرکل به قائم مقام نوشته شده که تصریح دارد ایشان استعفای منتجب نیا از قائم مقامی را نپذیرفته اند. اعضای حزب اعتماد ملی تحت تاثیر القائات رسانه ها قرار نگیرند . منتجب نیا قائم مقام کروبی است.
بنابراین گزارش، یک رسانه اصولگرا نوشته است گفته می شود نقش حسین کروبی در این کنار گذاشتن منتجب نیا پررنگ بوده است. روز گذشته یک عضو حزب اعتماد ملی که نخواست نامش گفته شود، در گفت و گو با جوان گفت که منتجب نیا تحت تأثیر عوامل تندرو و از جمله نفوذ حسین کروبی در حزب، کنار گذاشته شده است. گفته می شود پیش از این محسن رهامی هم به همین دلیل مجبور به استعفا شده بود.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
782
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید