رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۱۵ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Tuesday 22 January
  تهران لطیف
  ٣٢(°F)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۶.٠٢(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.٠٢(in)
اوقات شرعی

47573_827

قائم مقام حزب اعتماد ملي با اشاره به اينكه ايران در شرايطي است كه هم در داخل كشور مشكلات زيادي دارد و هم به واسطه تحركات دونالد ترامپ و همپيمانان آمريكا تهديدهاي نظام بين الملل را متوجه خود مي بيند، با گفتن اينكه « سال جديد را سال گفت و گوي ملي بدانيم» از سليقه هاي مختلف سياسي خواست تا اختلافات را كنار بگذارند تا از طريق همصدايي بتوانند براي عبور از سختي هاي گام هاي موثري را بردارند.

به گزارش اعتماد ملی، رسول منتجب نيا در گفت و گو با تيتر امروز همچنين ادامه داد: جمهوري اسلامي در شرايطي چهلمين سال حياتش را سپري مي كند كه مردم مثل هميشه و با وجود همه گرفتاري هايي كه دچارش هستند، به نظام وفادارند و حاضر هستند تا هر كاري را براي كشور انجام بدهند. در چنين شرايطي زيبنده نيست كه سياسيون و نخبگان انرژي و توانايي شان را صرف جدل هاي بي سود و فايده سياسي كنند و به همين دليل، هم اصلاح طلبان و هم اصولگراها بايد در شرايط حساس فعلي همه هم و غم شان را صرف اين كنند تا مانع هاي پيش رو يكي پس از ديگري از سر راه برداشته شود كه قطعا رسيدن به چنين هدفي، لازمه اش اين است كه همراهي و همصدايي سرلوحه همه جناح ها قرار بگيرد.

نماينده ادوار مجلس در ادامه با اشاره به مساله حصر اظهار داشت: اينكه حصر محصورين بيشتر از ۷ سال ادامه پيدا كرده است، خود مانعي بزرگ در راستاي اتحاد و همبستگي است. به همين دليل اميدوارم اين گره كه به راحتي بازشدني است، توسط دلسوزان نظام باز شود تا بلكه سبب خير شود و هميت جايگزين تنازع شود،‌ حتم داشته باشيد كه اگر حصر خاتمه پيدا كند،‌ فضاي نسبتا كدر فعلي به راحتي ترميم شدني است كه در چنين حالتي،‌ مي توانيم با صلابت بيشتري با مشكلات داخلي و خارجي به مقابله بپردازيم.

رسول منتجب نيا در پايان صحبت هايش گفت:‌كشور ايران در منطقه حرف اول را مي زند و برخلاف سال هاي دهه هشتاد،‌ در نظام بين الملل هم جايگاه و شان قابل توجهي دارد و واقعا حيف است كه چنين موقعيت و موهبتي را زير سايه اختلافات غيرلازم داخلي بگذاريم و اجازه ندهيم تا سير در مسير توسعه به راحتي محقق شود.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
613
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید