رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۱ شعبان ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 17 April
  تهران تا قسمتی ابری
  ۶۴(°F)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۵.٨۵(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٨۵(in)
اوقات شرعی

photo_۲۰۱۸-۰۲-۱۷_۱۶-۱۴-۵۹

نماینده اصلاح مردم دماوند در ملجس از برگزاری نخستین جلسه کمیسیون مشترک اصلاح ساختار دولت و انتخاب اعضای هیئت رئیسه این کمیسیون خبر داد.

به گزارش اعتماد ملی، قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با اشاره به برگزاری نخستین جلسه کمیسیون مشترک اصلاح ساختار دولت اعلام کرد: پیرو برنامه‌ ریزی صورت گرفته صبح امروز اولین جلسه کمیسیون مشترک اصلاح ساختار دولت با حضور ۲۲ نفر از نمایندگا ن مجلس و همچنین آقای مسعود پزشکیان نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

وی افزود: درا ین جلسه ضمن طرح مباحث کلی و مقدماتی انتخابات هیئت رئیسه این کمیسیون مشترک انجام شد و اعضای هیئت رئیسه انتخاب شدند.

نماینده اصلاح طلب مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس آقای الیاس حضرتی نماینده تهران با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس کمیسیون مشترک اصلاح ساختار دولت در مجلس انتخاب شد و آقایان بیت اله عبداللهی نماینده اهر و هریس و داریوش اسماعیلی نماینده سروستان به عنوان نواب رئیس انتخاب شدند.

این نماینده عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی همچنین ادامه داد: خانم زهرا ساعی نماینده تبریز و آقای سیدابوالفضل موسوی بیوکی نماینده یزد به عنوان دبیران این کمیسیون مشترک و من نیز به عناون سخنگوی این کمیسیون انتخاب شدم.

سخنگوی کمیسیون مشترک اصلاح ساختار دولت خاطرنشان کرد: این کمیسیون با حضور پنج نفر از اعضای کمیسیون اجتماعی به عنوان کمیسیون اصلی و تعدادی از هر یک از دیگر کمیسیون‌های مجلس تشکیل شده است.

میرزایی‌نکو در پایان خاطرنشان کرد: برنامه کاری کمیسیون مشترک این است که مجموعه مسائل مربوط به اصلاح ساختار دولت جمهوری اسلامی که شامل پنج لایحه و سه طرح می‌شود را مورد بررسی قرار دهد.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
698
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید