رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۱۵ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Tuesday 22 January
  تهران لطیف
  ٣٢(°F)
  وزش باد آرام
  فشار ٢۶.٠٢(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.٠٢(in)
اوقات شرعی

به گزارش ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی در دیدار با پورکیانی مدیرعامل بیمه ایران اظهار کرد: پهناوری استان کرمان و وجود جاده‌های طولانی در این منطقه می‌طلبد که گزارش هایی در جهت کاهش حوادث به شکلی منعکس شود و دستگاه هایی از جمله بهدشت، صدا و سیما و نیروی انتظامی به این بحث ورود کنند و بدانند […]

به گزارش ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی در دیدار با پورکیانی مدیرعامل بیمه ایران اظهار کرد: پهناوری استان کرمان و وجود جاده‌های طولانی در این منطقه می‌طلبد که گزارش هایی در جهت کاهش حوادث به شکلی منعکس شود و دستگاه هایی از جمله بهدشت، صدا و سیما و نیروی انتظامی به این بحث ورود کنند و بدانند که نظارتی انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: در خیلی از زمینه ‌ها شاهد هستیم که با توجه به کاهش قدرت خرید مردم، بخشی از گردونه بیمه شخص ثالث خارج می‌شوند که باید برای این مسئله چاره‌ ای اندیشیده شود.

پورابراهیمی با اشاره به اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: مجموعه صنعت بیمه باید به این مسئله نیز نگاهی داشته و برنامه‌ای را ارائه دهد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مباحث کلان در حوزه کاری بیمه ایران گفت: مسیر کنونی دیوار کجی است که ادامه آن فرو می‌ریزد، به دلیل زیان انباشت‌ های سنواتی که از سالهای وجود داشته و تعدیل های صورت گرفته، به نظر می‌رسد باید برای آن برنامه ای داده شود.

وی خاطرنشان کرد: الان با شرایطی روبه رو هستیم که خواسته یا ناخواسته در ترازنامه بیمه ایران وجود دارد، اگر بخواهیم همین منوال باشد، مشکل ساز خواهد بود، اما می‌توان برای آن برنامه ریزی داشت و دولت را پای کار آورد و چارچوب های دیگر برای آن مشخص کرد.

پورابراهیمی گفت: حال و روز صنعت بیمه خوب نیست و باید کار اساسی برای آن صورت گیرد و ورود وزیر اقتصاد به این موضوع لازم به نظر می‌رسد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید اقداماتی انجام شود که اطمینانی به صنعت بیمه بدهد، گذشته از اینکه قبلا افراد چه کارهایی انجام داده و مقصر بوده‌اند یا نه، الان باید تصمیم گرفت و اعتقاد داریم که مشکلات موجود بیمه را می‌توان حل کرد.

پورابراهیمی ادامه داد: حضور بیمه ایران در مجلس خیلی ضعیف است در صورتی که باید از ظرفیت‌ها استفاده کرده و با مجلس ارتباط بگیرند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
613
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید