رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
 • الخميس ۴ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Thursday 13 December
  تهران لطیف
  ۶١(°F)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۶.٠٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.٠٨(in)
اوقات شرعی

189377

قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: متاسفانه برخی موانعی در راه ایجاد کردند که باعث شد انقلاب نتواند چهره زیبا و جذاب خودش در سطح دنیا را به نمایش بگذارد.

به گزارش اعتماد ملی، آیت الله رسول منتجب نیا در گفتگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به اینکه «انقلاب اسلامی موانع و محرک‌هایی دارد»، اظهار کرد: انقلاب اسلامی با توجه به دو بُعد مردمی و الهی بودنش، یعنی انقلاب هم اسلامی بود، چراکه در رأس آن یک رهبر وارسته و خودساخته‌ای مانند امام خمینی(ره) بود و هم یک انقلاب کاملا مردمی بود و از جایی الهام و الگو نگرفته بود و ظرفیت بسیار بالایی داشته و دارد.

وی ادامه داد: انقلاب این ظرفیت را دارد که کشور و ملت را در نسل‌های مختلف ساخته و به اوج ترقی و تکامل برساند و حتی این ظرفیت را دارد که نسل‌شکنی کرده و از مرزها عبور کند، ملت‌ها را بیدار کرده و مردم را به دفاع از حقوقشان و مبارزه با استعمار برانگیزد و به پیش برد.

قائم‌مقام حزب اعتماد ملی با اشاره به اینکه «انقلاب این ظرفیت را داشت که بتواند ملت ایران را در نسل‌های مختلف به پیش برد»، خاطرنشان کرد: همچنین انقلاب اسلامی این ظرفیت را داشت که با سرعت هر چه بیش‌تر کشور را آزاد کند و به عنوان الگو در دنیا معرفی و ملت‌ها را به خودش جذب کند، اما متاسفانه برخی موانعی در این راه ایجاد کردند که باعث شد انقلاب نتواند چهره زیبا و جذاب خودش در سطح دنیا را به نمایش بگذارد.

وی با تأکید بر اینکه «هویت و ذات انقلاب اقتضائاتی دارد که بسیار فراتر از یک کشور و ملت است»، تصریح کرد: متأسفانه  برخی از مدیران انقلاب این انقلاب را یا محدود کردند یا زشت جلوه دادند به گونه‌ای که به جای این‌که نسل امروز تشنه پذیرش این انقلاب باشد، چه بسا برخی از جوان‌ها از لفظ انقلاب اظهار بیزاری می‌کنند چراکه انقلاب را در چهره این افراد دیدند.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
573
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید