رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۳ شعبان ۱۴۴۰
 • 2019 Friday 19 April
  تهران Light Rain
  ۵٠(°F)
  وزش باد ١٢(mph)
  فشار ٢۵.٩۵(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 2-Low
  رطوبت ٢۵.٩۵(in)
اوقات شرعی

IMG1252018731872

اعتماد ملی: اسماعیل گرامى مقدم، سخنگوی حزب اعتماد ملی معتقد است که احمد جنتی به عنوان دبیر شورای نگهبان برای اینکه بتواند صدای مردم را بشنود، باید دست از حذف یک جریان خاص بردارد و در انتخابات آتی در سال ۹۸، با عدم رد صلاحیت نخبگان سیاسی، فضا را برای انتخاب آزادانه مردم، باز بگذارد.
این روزها همه حرف از شنیده شدن صدای مردم می زنند، مسئولین کشور در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب، در همایش ها و سخنرانی هایشان همواره بر این نکته تأکید می کنند که باید صدای اعتراض مردم را شنید و به آن توجه کرد. اما اینکه چرا بعد از گذشت نزدیک به ۴دهه از عمر انقلاب، مسئولین به تازگی یادشان آمده صدای مردم را بشنوند هم جای بسی تأمل دارد.
گرامی مقدم با تأکید بر اینکه تمامی دستگاه ها باید صدای اعتراضات مردم را یک واقعیت بدانند، خاطرنشان کرد: انداختن اعتراضات مردمی به گردن اسرائیل، آمریکا، عربستان و غیره دردی را از درد ملت ایران درمان نخواهد کرد. گرچه که بدخواهان نظام جمهوری اسلامی، همواره به دنبال سوءاستفاده از اعتراضات مردمی خواهند بود، اما آن چیزی که می تواند منافع ملی ما را حفظ کند و امنیت و آرامش را در کشور ما تأمین کند، «وحدت و یکپارچگی» ملت ایران است؛ و این مهم محقق نخواهد شد مگر اینکه صدای مردم و اعتراضات و خواسته هایشان شنیده شود.

منبع: رویداد ۲۴

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
700
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید