رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۱۴ جماد ثاني ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 20 February
  تهران لطیف
  ٣۶(°F)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.١۵(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.١۵(in)
اوقات شرعی

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به مناسبت ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد. به گزارش ایلنا، متن این بیانیه به شرح زیر است: «بحول قوه الهی، حضور مردم درراهپیمایی ٢٢ بهمن امسال از همیشه گرمتر و پرشورتر خواهد بود و همه خواهند آمد» مقام معظم رهبری(مدظله العالی) انقلاب اسلامی یک حقیقت برخاسته از سنت الهی […]


بیانیه ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به مناسبت ۲۲ بهمن

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به مناسبت ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایلنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بحول قوه الهی، حضور مردم درراهپیمایی ٢٢ بهمن امسال از همیشه گرمتر و پرشورتر خواهد بود و همه خواهند آمد»

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

انقلاب اسلامی یک حقیقت برخاسته از سنت الهی است، امروز انقلاب اسلامی ایران پس از ٣٩ سال که از عمر با برکت و افتخار آمیز آن می‌گذرد توانسته است به رغم تمامی موانع، سختی‌ها، دست اندازی‌ها و توطئه‌هایی که امریکا و هم پیمانانش از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تا کنون بر علیه ملت مقاوم و انقلابی ما در شکل ها و ترفندهای مختلف طراحی و اجرا نموده اند فایق آمده و ایران  اسلامی توانسته است با بر هم زدن معادلات قدرت‌های جهانی، بیش از هر زمان دیگری جایگاه تأثیرگذار و تعیین کننده خود در عرصه تحولات منطقه ای و فرامنطقه ای را تحکیم بخشد و ندای حق طلبانه ملت های ستمدیده و مظلوم را به گوش جهانیان برساند. رمز توفیق ملت ایران در پیشبرد اهداف و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی تبعیت از ولایت فقیه، وحدت و همدلی مردم و مسؤلین نظام است.

یوم الله ٢٢ بهمن ماه روزی است که ولایت پذیری، خودباوری، ظلم ستیزی، مردم سالاری و عدالت خواهی ملت بزرگ ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به بار نشست. دهه فجر در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران و آن نقطه عطف و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا کرده است. در طلیعه روزهای درخشان فجر از همه چیز شایسته تر تکریم شهیدان و خضوع در برابر روح فداکار آنهاست.

ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ضمن تبریک  ایام الله دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقامی که با ایثار و از خودگذشتگی خود پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را رقم زدند با اعلام حضور مسئولین و همکاران ستاد در راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن از آحاد ملت بزرگوار ایران اسلامی جهت  شرکت در این حضور الهی و آرمانی که بدون شک دشمن شکن و نمایش وحدت و یگانگی ملت ایران است دعوت بعمل می آورد.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
642
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید