رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
 • السبت ۱۰ جماد ثاني ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 16 February
  تهران لطیف
  ٣٩(°F)
  وزش باد ١٨(mph)
  فشار ٢۵.٩٠(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٩٠(in)
اوقات شرعی

به گزارش ایسنا، سیدعلیرضا آوایی در جمع خبرنگاران در مورد انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با کشورهای مختلف برای انتقال و استرداد محکومین ایرانی از  زندان‌های مختلف دنیا، اظهار کرد: این موضوع که جزو وظایف وزارت دادگستری است، تاکنون با کشورهای مختلفی انجام شده؛ چرا که کمکی برای آسایش خانواده این زندانیان است. وی ادامه داد: در […]

به گزارش ایسنا، سیدعلیرضا آوایی در جمع خبرنگاران در مورد انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با کشورهای مختلف برای انتقال و استرداد محکومین ایرانی از  زندان‌های مختلف دنیا، اظهار کرد: این موضوع که جزو وظایف وزارت دادگستری است، تاکنون با کشورهای مختلفی انجام شده؛ چرا که کمکی برای آسایش خانواده این زندانیان است.

وی ادامه داد: در زندان‌های برخی کشورها، زندانیان ایرانی آزار زیادی می‌بینند و انتقال آنان به کشور، جزو برنامه های وزارت دادگستری بوده که مرتب در حال توسعه است و البته این موضوع در تعدادی از کشورها به انجام رسیده و امسال نیز آن را ادامه خواهیم داد.

آوایی بیان کرد: در سال آینده با همراهی دولت و قوه قضاییه موضوع بررسی وضعیت زندانیان و انتقال آنان به کشور را توسعه خواهیم داد؛ چرا که هر چقدر توسعه قضایی با کشورهای مختلف داشته باشیم برای ابعاد قضایی و وضعیت زندانیان خوب است و این ارتباط به بخش‌های دیگر کمک می‌کند.

وزیر دادگستری گفت: اخیرا بین ۲۰ تا ۳۰ نفر از زندانیان ایرانی در برخی کشورها را به کشورمان انتقال دادیم اما آمار دقیقی هم ‎اکنون در دسترس ندارم.

وی درباره شناسایی مدیران دوتابعیتی در کشور اظهار کرد: این موضوع جزو وظایف وزارت دادگستری نیست.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
638
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید