رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۷ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 10 July
  تهران Mostly Cloudy
  ٨۴(°F)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢۵.٧۴(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 4-Moderate
  رطوبت ٢۵.٧۴(in)
اوقات شرعی

photo_۲۰۱۷-۱۱-۱۷_۱۱-۳۳-۲۳

حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی موسوی، عضو شورای مرکزی و رئیس منطقه لرستان در پی درخواست استعفای حجت الاسلام و المسلمین رسول منتجب نیا از حزب اعتماد ملی، نامه ای را به همسر دبیرکل حزب اعتماد ملی نوشت.

به گزارش اعتماد ملی، متن این پیام به شرح زیر است:

بنام خدايى كه رحمان است و رحيم

محضر سركار خانم فاطمه كروبى؛شخصيت فرهيخته و گران سنگ با سلام و احترام و ارادت و ادب

جنابعالى خود از انقلابيون و از زنان مسلمان و مجاهد و زجر ديده ى دوران انقلاب بوده و بعد از انقلاب، نظام و مردم از زحمات و مجاهدتها و خدمات ارزشمند آن بانوى مدير و توانمند در مدیریت اجرایی بهره برده اند، تا جايى كه شما مورد تكريم و احترام حضرت امام راحل قرار گرفته ايد.
بخوبى قدر و منزلت عناصر انقلابى و مجاهد دوران سختى را ميدانيد، بعبارتى ” قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهرى”
لطفا مرحمت نموده و عنايت فرمائيد پيام اينجانب را بنمايندگى از تعداد زيادى از اعضاى محترم شوراى مركزى ؛ به دبيركل محترم و شيخ اصلاحات برسانيد. اينجانب از معدود افراد ارادتمند به حضرتشان چه قبل از حصر و چه در دوران هجران حصر بوده و هستم كه بدون محافظه كارى و بدون ترس از هيچ چيز و هيچ كس در دفاع و حمايت از ايشان و اندیشه و مرامش دريغ نورزيده ام؛
حزب اعتمادملى را به عنوان دستآورد و از بركات وجود شيخ بزرگ ميدانم. در مدت غياب ايشان،مديريت و اداره حزب برعهده حضرت حجت الاسلام والمسلمين دكتر رسول منتجب نيا با مساعدت شوراى مركزى بوده است. ایشان با نيت خيرخواهانه و دلسوزانه و متعهدانه و با تمام توش و توان ، از هيچ كوششى انصافاً دريغ نورزيده اند و صادقانه تلاش خود را در جهت اعتلاى حزب و اين پرچم و علم شيخ اصلاحات و فراگير نمودن و نهادينه كردن آن،به منصه ى ظهور رسانده اند.
البته شرايط كشور و محدوديت ها و انسداد ها نيز در كندى آهنگ كار را سخت نيز نموده است و براى بهانه جويان و دستآويزى براى ناكارآمدى جلوگيرى نيز داشته است.
همگان مي دانند آقاى دکتر منتجب نيا از شاگردان و ياران امام و رهبرى، و از عناصر انقلابى و مجاهد با سابقه درخشان مديريتى در نظام اسلامى و كارنامه موفق در چند دوره نمايندگى مردم در مجلس شوراى اسلامى و نمايندگى حضرت امام در شهربانى سابق و انجمن اسلامى معلمان كشور، از جمله روحانيون مبارزى بوده است كه با روحيه وفادارى به شيخ اصلاحات از مجمع روحانيون خروج و در طول اين مدت در حزب اعتمادملى، نگاه و مشى سياسى دبيركل محترم را چه در داخل حزب و چه در خارج از حزب در عرصه سياسى كشور دنبال و تعقيب نموده است. در اين شرايط روا و سزاوار نيست و جفاست كه از حزب خروج نمايند.
لذا انتظار دارم و متوقع ام كه دبيركل محترم با استعفاى ايشان موافقت ننموده،تا در اين مرحله نیز ایشان بتواند حزب را با همدلى و همراهى اعضاى محترم شوراى مركزى به پيش ببرد.

والسلام
سيد مهدى موسوى
عضو شوراى مركزى حزب اعتمادملی و
رییس منطقه لرستان

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
782
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید