رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۷ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 10 July
  تهران Mostly Cloudy
  ٨٢(°F)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢۵.٧۴(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 4-Moderate
  رطوبت ٢۵.٧۴(in)
اوقات شرعی

photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۳_۱۵-۲۳-۰۴

حزب اعتماد ملی منطقه خوزستان در پی درخواست استعفای حجت الاسلام و المسلمین رسول منتجب نیا از حزب اعتماد ملی، نامه ای را خطاب به دبیرکل این حزب منتشر کرد.

به گزارش پایگاه رسمی اطلاع رسانی حزب اعتماد ملی از منطقه خوزستان، این نامه به شرح زیر است:

محضر شریف دبیر کل حزب اعتماد ملی حضرت آیت الله کروبی
ضمن عرض سلام و آرزوی تندرستی برای آن مجاهد فی سبیل الله و یار باوفای امام راحل به عرض میرساند، ما شرایط سخت حضرتعالی را در این دوران محنت به خوبی درک میکنیم. اختلافات چند ماه گذشته در شورای مرکزی حزب و جدا شدن تعدادی از اعضای شورای مرکزی نیز یقینا رنج حصر را برای شما دوچندان کرده است؛ امید است به زودی زود شاهد رفع حصر از حضرت مستطاب عالی و دو عزیز دیگر باشیم و توفیق بهره مندی مستقیم از فیض حضورتان در عرصه سیاسی کشور رفیقمان گردد.
جناب آقای کروبی امتیاز حزب اعتماد ملی بر دیگر احزاب موجود کشور، وجود اصلاح طلبانی اندیشمند، متعادل و متهجدی است که تاکنون هیچکس نتوانسته است بر عملکرد سیاسی و غیر سیاسی آنان خرده بگیرد و در این میان حجت الاسلام والمسلمین دکتر رسول منتجب نیا قائم مقام محترم دبیرکل جایگاه ویژه ای دارد.
متاسفانه با خبر شدیم که روند جریانات اخیر موجبات تکدر خاطر ایشان را فراهم کرده است تاجایی که استعفای خود را تقدیم محضر شما نموده اند. حضرتعالی بسیار بیشتر از ما به ارزش این برادر دانشمند و متواضع و با وفای خودتان و نقش وی در پیشگیری از خروج حزب از مسیر اعتدال و استقلال در دوران حصر واقف هستید لذا انتظار ما این است که تمام مساعی خویش را جهت رفع کدورت و بازگشت ایشان به مجموعه بکار ببندید و قاطعانه با استعفایشان مخالفت نمایید . والسلام علیکم و رحمه الله “حزب اعتماد ملی منطقه خوزستان”

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
782
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید