رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 17 July
  تهران لطیف
  ٩۵(°F)
  وزش باد ٩(mph)
  فشار ٢۵.٧٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٧٩(in)
اوقات شرعی

photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۳_۱۵-۲۳-۰۴
در پی درخواست استعفای منتجب نیا از اعتماد ملی:

حزب اعتماد ملی شهرستان طبس نیز به کروبی نامه نوشت

حزب اعتماد ملی شهرستان «طبس» نامه ای را به حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی، دبیرکل حزب اعتماد ملی نوشت و در آن خواستار رد استعفای حجت الاسلام و المسلمین دکتر رسول منتجب نیا از حزب اعتماد ملی و اتخاذ تدبیری جهت اتحاد و انسجام در حزب اعتماد ملی شد.

به گزارش پایگاه رسمی حزب اعتماد ملی، متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی
حضرت آیت الله حاج شیخ مهدی کروبی(دامه توفیقاته)
با سلام و احترام و آرزوی صحت، سلامت و اوقات خوش
جریان تحول خواه اصلاح طلبی، از بدو شکل گیری تاکنون تنها امید جریان مردمی و نیروهای اصیل انقلاب و خط امام به منظور اصلاح امور سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور بوده و هست و می توان به جرات گفت: در این میان؛ حزب اعتماد ملی، تنها حزب اصلاح طلب معتدل، دارای ضابطه و با هدف توسعه و تقویت تحزب در میان تشکلات و احزاب جریان چپ در کشور می باشد.
پس از جریانات انتخاباتی، تشکیل شورای محفلی سیاستگذاری اصلاح طلبان و اقدامات خودمحورانه برخی عناصر جریان اصلاح طلب، راهبرد و منطق حزب اعتماد ملی در سراسر کشور حتی مناطق توسعه نیافته، بسیار مثبت و تاثیرگذار بر جریانات مردمی و دانشجویی بوده است و اکنون این حزب به عنوان تنها روزنه توسعه تحزب در جریان اصلاح طلبی و توسعه سیاسی محسوب می گردد.
نقش بی بدیل حجه الاسلام و المسلمین منتجب نیا؛ قائم مقام گرانقدر حضرتعالی در پیدایش شرایط کنونی و پیشرفت های چشمگیر حزب اعتمادملی غیرقابل اغماض بوده و تنها از عهده نیک نامان روزگار و راسخون در عزم ساخته است.
لذا از آن شیخ شجاع و محصور تقاضا می گردد تا به منظور تداوم آرامش در بدنه حزب و پیشبرد پرشتاب اهداف والای این جریان فکری و سیاسی، نسبت به رد استعفای دکتر منتجب نیا و ایجاد وحدت در اعضای شورای مرکزی حزب اعتمادملی اقدام نمایند.
باسپاس

“حزب اعتمادملی شهرستان طبس”

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
789
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید