رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۷ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 10 July
  تهران Mostly Cloudy
  ٨٢(°F)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢۵.٧۴(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 4-Moderate
  رطوبت ٢۵.٧۴(in)
اوقات شرعی

photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۳_۱۵-۲۳-۰۴

اعتماد ملی: با حضور فعالان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی منطقه ملاشیه اهواز و اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی خوزستان، نشست آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات این منطقه برگزار شد.
به گزارش اعتماد ملی از منطقه خوزستان، در این نشست که عصر دیروز (پنجشنبه) در دفتر این حزب برگزار شد، ابتدا فعالان منطقه ملاشیه به ارائه گزارشی درباره مسائل مختلف این منطقه پرداختند.
بیان توضیحاتی درباره مشکلات، کمبودها، پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های این منطقه از دیگر مسائل مطرح‌شده در این نشست بود.
در ادامه نیز گزارشی از بافت جمعیتی منطقه ملاشیه و نحوه رسیدگی به مشکلات منطقه از سوی مسئولان داده شد.
جمال درویش دبیر حزب اعتمادملی منطقه خوزستان نیز با تقدیر از حضور فعالان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی منطقه ملاشیه در این نشست بیان کرد: مشکلات در این منطقه زیاد است و امیدواریم مسوولان راهکارهایی برای حل آن‌ها داشته باشند.
وی افزود: احزاب در قبال جامعه خود مسئول هستند و پیگیری مطالبات مردمی یکی از وظایف آن‌ها است؛ هیچ مدیری نباید از نقد سازنده گریزان باشد.
دبیر حزب اعتمادملی خوزستان ادامه داد: گاهی لازم است برخی مسائل و مشکلات جامعه به مسوولان اطلاع‌رسانی و گوشزد شود؛ بخشی از این مسئولیت نیز بر عهده فعالان سیاسی و اجتماعی بالأخص احزاب است.
گفتنی است در این نشست دیگر‌ اعضای شورای مرکزی حزب اعتمادملی منطقه خوزستان به بیان نظرات خود درباره موضوعات مطرح‌شده پرداختند. در پایان نیز مقرر شد، نشست‌های مستمری بین این فعالان و اعضای حزب اعتماد ملی برگزار شود.
منطقه ملاشیه از جمله مناطق کمتر برخوردار شهرستان اهواز واقع در جنوب غربی این شهرستان و از مناطق پرجمعیت است. این منطقه در سالهای اخیر با مشکلات بسیاری در بخش زیرساختها، فضاهای آموزشی، رفاهی، درمانی و … مواجه بوده است.

 

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
782
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید