رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
 • الخميس ۱۷ جماد أول ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 24 January
  تهران لطیف
  ۴٨(°F)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.١٣(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 2-Low
  رطوبت ٢۶.١٣(in)
اوقات شرعی

339764_678
رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اقدام طراحی شده رییس جمهور آمریکا توطئه‌ای برای دنبال کردن روند سازش آبکی و لطمه زدن به فلسطین بود.

به گزارش اعتماد ملی به نقل از ایلنا، علی لاریجانی در جریان نشست علنی امروز مجلس که به بررسی و تصویب طرحی در حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین اختصاص داشت، پس از تصویب این طرح با رای قاطع نمایندگان گفت: از شما نمایندگان تشکر می‌کنم که به موقع این کار را انجام دادید، مقابل اقدامی که به نظر از سوی رییس جمهور آمریکا طراحی شده بود و در حقیقت توطئه‌ای بود که روند سازش آبکی را دنبال می‌کردند تا لطمه‌ای به فلسطین بزنند، ایستادید.

وی اضافه کرد: با این حال آن‌ها از زمانی که با واکنش افکار عمومی کشورها و همچنین کشورهای اسلامی مواجه شدند دنبال یک سناریوی مبتذل دیگر رفتند.

رییس قوه مقننه یادآور شد: آن‌ها در سازمان ملل یک آهن‌پاره را به نمایش گذاشتند و ادعا کردند این لاشه‌های موشکی است که جمهوری اسلامی ایران به یمن داده اما سازمان ملل با رای بالا کار آنها را تقبیح کرد.

لاریحانی در پایان نمایندگان حاضر در صحن علنی مجلس را خطاب قرار داد و اظهار داشت: کار درستی در مجلس انجام شد و از شما تشکر می‌کنم. ان‌شاءالله دولت با این پشتیبانی به جد این طرح را دنبال کند تا این توطئه‌ها را خنثی کند.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
615
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید