رفتن به بالا

پایگاه اطلاع رسانی حامیان حزب اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۵ ذو القعدة ۱۴۳۹
 • 2018 Wednesday 18 July
  تهران تا قسمتی ابری
  ٩١(°F)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۵.٧٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٧٩(in)
اوقات شرعی

139309221055511694275924
وزیر کشور با بیان اینکه برای زلزله آمادگی کامل داریم،گفت: مقرر شد که ۲۲ منطقه تهران را بین ۲۲ استان تقسیم کنیم و با شهردار هماهنگ کردیم تا در همه استان‌ها در مناطق امکانات، انبار و سوله‌ها و محل استقرار نیروها مشخص شود

به گزارش اعتماد ملی به نقل از ایلنا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی در پایان نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران با توجه به زلزله شب گذشته تهران، گفت: در اینگونه مواقع سارقان سوءاستفاده کرده و ممکن است سرقت انجام گیرد که باید به این نکته توجه شود.

وی با بیان اینکه ما اطلاع‌رسانی مردم را دقیق انجام می‌دهیم،‌ افزود: مردم باید تنها به اطلاعات رسمی توجه کنند و باید در این مواقع همه دست به دست هم داده و مدیریت کنیم.

وزیر کشور با اشاره به ترافیک پس از زلزله تهران، گفت: قطعا اگر شرایط خاص پیش بیاید کار خدمات‌رسانی با مشکل مواجه می‌شود .

وی درباره اینکه چند درصد آمادگی برای زلزله در تهران دارید، بیان کرد: ما آمادگی کامل داریم و مقرر شد که ۲۲ منطقه تهران را بین ۲۲ استان تقسیم کنیم و با شهردار هماهنگ کردیم تا در همه استان‌ها در مناطق امکانات انبار و سوله‌ها و محل استقرار نیروها مشخص شود تا در شرایط لازم اگر نیاز بود استانها بتوانند با کمترین مشکل و در کمترین زمان خدمت‌رسانی کنند.

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه باید ضریب کمک‌رسانی به تهران را بالا ببریم،‌ تاکید کرد: امیدواریم اتفاق خاصی نیفتد و امروز هم با متخصصان امر زلزله جلسه‌ای در وزارت کشور برگزار می ‌شود که دقیقا آخرین وضعیت را مطرح می‌کنیم تا بتوانیم در تصمیم گیری‌هایمان لحاظ کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
425
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید