رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
 • الخميس ۷ صفر ۱۴۴۰
 • 2018 Thursday 18 October
  تهران لطیف
  ۶۶(°F)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۶.١٨(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 5-Moderate
  رطوبت ٢۶.١٨(in)
اوقات شرعی

139504261437334598146744

به گزارش اعتماد ملی به نقل از ایسنا، بهرام سرمست با بیان اینکه این جلسه روز دوشنبه در دفتر معاون سیاسی وزارت کشور برگزار شد، اظهار کرد: دستور کار این جلسه انتخاب دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب و بررسی پرونده‌های حزبی و اقوام و اقلیت‌ها بود که به دلیل ضیق وقت، رسیدگی به برخی از موارد به جلسات بعد موکول شد.

وی با اشاره به نحوه انتخاب دبیر کمیسیون مطابق تبصره ۷ ماده ۱۰ قانون احزاب و گروه‌های سیاسی گفت: در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات دکتر محمدامین رضازاده دبیر سابق کمیسیون ماده ۱۰ احزاب، با پیشنهاد دکتر جبارزاده رئیس کمیسیون ماده ۱۰ احزاب،  اینجانب با اخذ اکثریت قاطع آراء به عنوان دبیر کمیسیون ماده ۱۰  احزاب انتخاب شدم.

مدیرکل سیاسی وزارت کشور ادامه داد: تقاضای تاسیس مجمع مشورتی اصلاح‌طلبان خراسان جنوبی در این جلسه طرح شد که با اصلاح نام این تشکل به جمعیت اصلاح‌طلبان خراسان جنوبی، تاسیس این تشکل سیاسی تصویب شد.

همچنین تقاضای تاسیس حزب همدلی مردم استان تهران بررسی و با فعالیت استانی حزب فقط در استان تهران موافقت شد.

سرمست در پایان اظهار کرد: تقاضاهای استمهال تطبیق با قانون جدید نیز مطرح شد و با تقاضای استمهال شش‌ماهه احزاب براساس فهرست متقاضیان برای تطبیق با قانون جدید موافقت شد و اعضای کمیسیون بنا به تشخیص دبیر کمیسیون با درخواست‌های استمهال بعدی نیز موافقت می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
517
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید