رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۷ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 10 July
  تهران Mostly Cloudy
  ٨۴(°F)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢۵.٧۴(in)
  محدوده دید ۴.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 4-Moderate
  رطوبت ٢۵.٧۴(in)
اوقات شرعی

photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۸_۰۳-۳۳-۲۸-620x330 (1)

به گزارش اعتماد ملی، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی موسوی، مسئول حزب اعتماد ملی استان لرستان در یادداشتی نوشت:

باستحضار نمایندگان محترم مردم لرستان، در ۷ حوزۀ انتخابیه استان می رساند. که به عنوان خیرخواه و دلسوزبه حال مردم شریف و نجیب لرستان، که سزاوارترین مردم اند، که نظام و مسئولان و حاکمیت و مدیران به آنها خدمت نمایند؛

اولین وظیفه نمایندگی و وکالت شما آقایان محترم آن است که در حوزۀ مسئولیت ؛ توان ووظایف خود، دفاع از حقوق این مردم داشته باشید. استان لرستان حقوق تضییع گشته و ازبین رفته  زیاد دارد، مطالبات اقتصادی استان، اعم از وضعیت درآمد باید ساماندهی شود. بحث اشتغال و بیکاری مردمان و فارغ التحصیلان باید به جد دنبال شود.

آنچه باید بدانیم و بدانید، این است که این مردم تجربۀ بیش از یک قرن تجربه را نسبت به انتخابات ؛ مجلس و نمایندگان را دارا هستند. البته در طول این مدت فراز و فرودهایی را نیز مشاهده کرده و تجربه نموده است، ولی همواره در صورتی که فضای انتخاباتی آزاد و سالم و رقابتی بوده است، بدنبال نمایندگان و افرادی بوده اند که مدافع حقوق مردم باشند و دل در گرو مُلک و ملت داشته باشند و دلسوز بحال مردم باشند.

همان مردمی که به نمایندگان اعتماد کرده و تا رسیدن به کرسی مجلس کشیده اند.  به عنوان فردی سیاسی ، و شخصی که در همۀ عرصه ها و فراز و فرودهای انقلاب و نظام مشارکت داشته ام، عرض می کنم نماینده و یا نمایندگانی موفق هستند و کارنامۀ موفقی می توانند ارایه دهند که در دورۀ چهارساله نمایندگی خود که به متن  مشکلات  مردم پرداخته باشند.  به امور مردم رسیدگی و گرهی از مشکلات را گشوده باشند و کمتر به سراغ حاشیه سازی  مثل عزل و نصب مدیران حوزۀ انتخابی خود رفته و یا پرداخته باشند.

در پایان نهایت توقع و انتظار موکلین و مردم از شما آن است که نگاه توسعۀ یافته ای به لرستان داشته و استان را دریابید.به توسعۀ متوازن و پایدار و جامع الاطراف استان کمر همت ببندید؛ از دسته بندی های بی اساس محلی عبور کنید و با مدیریت ارشد استان استاندار محترم و نماینده عالی دولت، همدلی و هم فکری و همیاری نمایید و هنر خود را در آن بدانید.

توفیق همۀ شما در آن است که عزمی ملی در حاکمیت و حاکمان و مسئولان ارشد، نسبت به توسعه استان ایجاد، تا توجهی جدی با شتاب غیرمعمول و ویژه به لرستان داشته باشند که اگر این چنین عمل نمایید همۀ مردم ازشما سپاسگزار خواهند بود.

 

* دبیر حزب اعتماد ملی در لرستان- فعال سیاسی و نویسنده

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
782
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید