رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 15 July
  تهران Mostly Cloudy
  ٩٧(°F)
  وزش باد ٩(mph)
  فشار ٢۵.٧۴(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٧۴(in)
اوقات شرعی

photo_۲۰۱۷-۱۲-۰۳_۱۷-۴۳-۵۰

به گزارش روابط عمومی حزب اعتماد ملی حجت الاسلام والمسلمین رسول منتجب نیا قائم مقام دبیرکل حزب اعتمادملی که به مناسبت روز دانشجو و برای سخنرانی در تعدادی از دانشگاههای استان خوزستان در شهر اهواز به سر می برد ، در دیداری صمیمانه با جوانان احزاب اصلاح طلب و رؤسای ستادجوانان حسن روحانی در شهرستانهای خوزستان شرکت نمود و به استماع سخنان و انتقادهای آنان پرداخت و سپس نقطه نظرات خود را در مورد عملکرد سیاسی اصلاح طلبان و دولت دکتر روحانی با جوانان حاضر در جلسه در میان گذاشت .
منتجب نیا ضمن تقدیر از تلاشهای صادقانه و بدون توقع جوانان و دانشجویان برای پیروزی گفتمان اصلاحات و دولت اعتدالی روحانی ، گفت : بدون شک جوانان نقش تعیین کننده و تاثیر گذاری در پیروزیهای اخیر اصلاح طلبان در سپهر سیاسی ایران داشتند و توانستند با منطق و استدلال آرای خاکستری و خاموش جامعه را به صحنه بیاورند. وظیفه دولتمردان کابینه دکتر روحانی است که از جوانان بصورت هدفمند و واقعی و به منظور تربیت مدیران آینده کشور بهره ببرد . مشاهده می شود که شعار جوانان و زنان متاسفانه ابزاری شده است. جناح اصولگرا تشکیلاتی از نیروهای حامی خودش حمایت می کند و در دولتهای نهم و دهم بصورت افراطی و خارج از اصول حرفه ای و شایستگی و چندبرابر ظرفیت و بی حساب و کتاب نیرو به بدنه دولت جذب شدند و شاید تا سالها راه استخدام دولتی را مسدود نماید و جوانان اصلاح طلب پشت خط بمانند و یأس و سرخوردگی را بهمراه داشته باشد.
نماینده سه دوره مردم در مجلس شورای اسلامی در ادامه و در پاسخ انتقاد جوانان به نحوه فعالیت شورای عالی سیاستگذاری در دو انتخابات گذشته و عدم پاسخگویی لیست امید و دولت روحانی به اصلاح طلبان کشور عنوان کرد : بنده بنابر ضرورت تشکیلاتی عضو شورای سیاستگذاری بودم که تنها برای برطرف کردن اختلافات در سال ۹۴ تشکیل شده بود و متاسفانه تاکنون نیز ادامه یافته و هیچگونه پاسخگویی نیز ندارد. بنده بارها به شدت با این بدعت آشکار سیاسی و ساختار ضد دموکراتیک و ضد حزبی و رانت آلود مخالفت نموده ام و پایان خوشی برای تداوم این روند غیر شفاف متصور نیستم. این تئوری فرد محور با لوئی جرگه افغانستان هیچ فرقی نمی کند. متاسفم که پس ازآن همه شعارهای توسعه سیاسی و پرطمطراق تشکیل جامعه مدنی، باید به این وضعیت اسفبار در جریان اصلاحات برسیم که لیست امیدمجلس مرتب محدودتر و کم اثر تر و دولتمردان دولت اعتدالی روز به روز غیرپاسخگو تر شوند .متأسفانه برای برخی دولتی ها این توهم ایجاد شده است که رأی مردم برای خودشان بوده و اصلاح طلبان رأیی به این سبد اضافه نکردند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: نباید به قومیت ها به دید امنیتی نگاه شود بلکه آنها فرصتی برای پیشرفت کشور هستند. جوانان نیز باید امیدشان را حفظ کنند به دنبال نیروهای خوب و شایسته باشند.

photo_۲۰۱۷-۱۲-۰۳_۱۷-۴۳-۵۰

photo_۲۰۱۷-۱۲-۰۳_۲۲-۰۴-۵۶

photo_۲۰۱۷-۱۲-۰۳_۱۷-۴۳-۵۰ (2)

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
787
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید