رفتن به بالا

پایگاه رسمی اطلاع رسانی حزب اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷
 • الخميس ۵ رجب ۱۴۳۹
 • 2018 Thursday 22 March
  تهران لطیف
  ۵٠(°F)
  وزش باد ١٢(mph)
  فشار ٢۵.٩٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٩٧(in)
اوقات شرعی

2312459
مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی:

چند قیمتی بودن یک کالا شایسته نظام نیست

به گزارش اعتماد ملی به نقل از ایسنا، محمدعلی اسفنانی در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: از مهمترین وظایف حاکمیت نسبت به مردم، تامین حداقل های زندگی است و اگر دولتی نتواند این حداقل ها را تامین کند نمی تواند ادعای توانمند بودن داشته باشد؛ اینکه در یک خیابان یک کالا چند قیمت داشته باشد شایسته نظام جمهوری اسلامی نیست.

وی افزود: وظیفه دشواری داریم، ادعای حل کردن تمام این گرفتاری‌ها و معضلات، بسیار سخت است، اما تلاش در این راستا و کسب توفیقات ارزشمند است. یکی از دلایل مهمی که جامعه به سمتی می رود که بر مسایل معیشتی مردم نظارت کند، به کم رنگ شدن ارزش های دینی باز می گردد. یکی از مهمترین علل نقایص در جامعه، نبود نظارت است. اگر مجموعه های مربوطه بحث نظارتی را تقویت کنند شاید کمتر مجبور شویم برخورد نظارتی کنیم.

اسفنانی بیان کرد: گاهی یک تفکری در جامعه حاکم می شود که می گویند اگر جرم و جنایت یا اختلافات حقوقی زیاد است، ایراد ندارد زیرا دستگاه قضا یا تعزیرات برای همین تاسیس شده است. مگر تا چه زمانی می شود دستگیر و محاکمه کرد؟ اگر سازمان های مسوول وظایف خود را به درستی انجام دهند، ما کمتر شاهد جرم و تخلف خواهیم بود.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
307
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید