رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
 • الثلاثاء ۵ صفر ۱۴۴۰
 • 2018 Tuesday 16 October
  تهران تا قسمتی ابری
  ۶۶(°F)
  وزش باد ١٢(mph)
  فشار ٢۶.٢٠(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۶.٢٠(in)
اوقات شرعی

majles

اعتماد ملی: رحیم زارع در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی سوال مقدسی نماینده اراک از وزیر اقتصاد درخصوص عدم اقدام اقدامات لازم از سوی سازمان خصوصی‌سازی در ایفای حقوق دولتی و خلع ید سهامدار عمده شرکت هپکوی اراک مطرح و مقرر شد وزیر تا ۱۰ روز آینده گزارشی را به کمیسیون ارائه کند.

وی افزود: همچنین سوال ولی داداشی نماینده آستارا از وزیر اقتصاد در مورد علت دریافت مبالغ غیرقانونی در مبادی گمرکات مطرح شد که قرار شد این سوال به صحن علنی مجلس ارجاع شود.

زارع ادامه داد: سوال حسین‌زاده نماینده مشهد درخصوص سیاست اطلاع‌رسانی دولت برای مدیریت جریانات رسانه‌ای اثرگذار بر نرخ ارز نیز در جلسه امروز مطرح و مقرر شد جلسه‌ای با حضور نهادهای ذی‌ربط تشکیل شود. همچنین سوال دیگر ایشان درباره گزارش مستمر مطالبات و بدهی‌های دولت در ماده یک قانون رفع موانع تولید مطرح شد که چرا در بودجه ۹۶ نیامده اما در عین حال تاکید شد که اگر این موضوع در بودجه ۹۷ گنجانده شود ایشان از طرح سوال منصرف خواهد شد.

وی همچنین گفت که سوال پورابراهیمی از وزیر صنعت درخصوص بند ۵ ماده ۶ قانون سیاست‌های اصل ۴۴ در زمینه شفافیت اطلاعات بنگاه‌های اقتصادی نیز مطرح شد و مقرر شد وزارت صنعت گزارش کامل شرکت‌های مشمول سهام عدالت که به نحوی دولت آن‌ها را اداره می‌کند را به علاوه شرکت‌های مشمول قانون مذکور در جلسات بعدی ارائه کند.

 

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
515
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید