رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 17 July
  تهران لطیف
  ١٠۶(°F)
  وزش باد ١٨(mph)
  فشار ٢۵.٧۴(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 4-Moderate
  رطوبت ٢۵.٧۴(in)
اوقات شرعی

photo_۲۰۱۷-۱۱-۱۷_۱۰-۱۱-۵۶

به گزارش اعتماد ملی، متین بیگلری رئیس حزب اعتماد ملی کردستان و نماینده حزب اعتماد ملی در مناطق زلزله زده، در جلسه رؤسای استانی این حزب که صبح امروز برگزار شد، گفت: شاهد زلزله شدیدی بودیم که در مناطقی از استان كرمانشاه و ايلام نزدیک به ۲۰ هزار خانوار، بی خانمان شدند.بر اساس آنچه ما مشاهده کردیم فقط در یک منطقه ۲۰۰ نفر زیر آوار مدفون شده بودند و فكر ميكنيم تعداد کشته شدگان بیش از ۱۰۰۰ نفر باشد.

وی در مورد اقلام مورد نیاز زلزله زدگان نیز گفت: کمک های مردمی از سراسر کشور رسیده است و ما از ملت ایران تشکر می کنیم اما مشکل اصلی ما در توزیع اقلام بود. مدیریت تقسیم اقلام به ارتش سپرده شد تا مساله تامين امنيت نيز حل شود. کارگروه اعتماد ملی نیز با کمک مسئولان محترم حزب در استان هاى کرمانشاه و ايلام برای کمک به زلزله زدگان در منطقه فعال است. موردی که ما هم اکنون روی آن تمرکز داریم این است که چادر به دلیل فرارسیدن فصل سرما می تواند به صورت موقت مشکل را حل کند اما ما نیاز به کانکس برای زلزله زدگان داریم که بر اساس پیگیری هایی که انجام دادیم هر کانکس تقریباً با هزینه دو میلیون تومان ساخته می شود.

وی افزود: جلسات مدیریت بحران به صورت جدی فعالیت می کند و بنده در چند جلسه آن حضور داشتم و از نزديك شاهد مديريت دلسوزانه و مدبرانه شخص استاندار كرمانشاه بودم. خوب است که سایر احزاب و سازمان های مردم نهاد را نیز بتوانیم درباره کمک به مناطق زلزله زده دخیل کنیم.
اميدوارم اين كمك هاى مردمى پايدار باشد و دولت نيز با توان بيشترى انجام وظيفه كند تا هموطنان غيورمان در مناطق آسيب ديده احساس تنهايى نك

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
789
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید