رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 15 July
  تهران Mostly Cloudy
  ٨٨(°F)
  وزش باد ٩(mph)
  فشار ٢۵.٧٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 2-Low
  رطوبت ٢۵.٧٩(in)
اوقات شرعی

42501

دبیر حزب اعتماد ملی استان ایلام ضمن ابراز همدردی با زلزله‌زدگان کرمانشاه گفت: باید در بازسازی مناطق زلزله‌زده به اصول مهندسی ساخت‌وساز توجه کرد.

«محمدرضا ناصری‌شوهان» با حضور در دفتر ایسنا، منطقه ایلام، ضمن ابراز همدری با خانواده جانباختگان زلزله‌ی کرمانشاه و آرزوی شفا برای سلامتی آسیب‌دیدگان ، اظهار کرد: حقیقتا صحنه‌های این بلای طبیعی قابل توصیف نیست و مردم دیگر نقاط کشور و از جمله استان ایلام با اهدای خون و کمک‌های مادی در تکاپوی کمک به مردم عزیز مناطق مختلف استان کرمانشاه خصوصا سرپل ذهاب هستند و امیدواریم با کمک مردم تحمل این سختی برای آسیب‌دیدگان بیشتر شود.

وی بازسازی مناطق تخریب شده را موضوع اصلی پس از امداد و نجات و تامین مواد اولیه برای تداوم حیات دانست و گفت: متاسفانه بخشی از نتایج این بلای طبیعی نشان می‌دهد به موضوع استحکام ساخت و سازها در گذشته توجه چندانی نشده و باید در ساخت و سازهای جدید در منطقه نهایت جدیت و تلاش به کار گرفته شود تا از اتفاقات مشابه پیشگیری شود و در حوادث غیرمترقبه آسیب‌ها به حداقل ممکن برسد.

دبیر حزب اعتماد ملی استان ایلام گفت: در زلزله «مورموری» و زلزله‌ی اخیر مشکلات مسکن مهر و بی‌تعهدی برخی پیمانکاران به خوبی نمایان شد و نشان داد که نظارتی بر ساخت و سازها نشده و بسیاری از اصول و مقررات‌های ساخت و ساز مورد بی‌توجهی کامل قرار گرفته است.

ناصری‌شوهان از کمیسیون عمران مجلس، سازمان بازرسی و همه‌ی دستگاه‌های نظارتی خواست تا ورود کنند چون در این حوادث علاوه بر جان عزیزان، تمام هستی و مال و دارایی مردم نیز از بین رفته است در صورتی که با نظارت دقیق اصول ایمنی می‌توانستیم شاهد این حجم از مصیبت و اتفاقات ناگوار نباشیم.

عضو  شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با ابراز همدردی با مردم داغدیده ، گفت : همه ما با داغ‌دیدگان همدرد هستیم و برای شفای عاجل و التیام زخم‌های جسمی و روحی مصدومان و بازماندگان دست به دعا می‌شویم و از دست‌اندرکاران بازسازی این مناطق می‌خواهیم به تمام اصول ایمنی و مقررات ساخت و ساز توجه کنند تا خدای ناکرده در بلایای طبیعی دیگر، شاهد کاهش خسارت‌های جانی و مالی باشیم.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
787
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید