رفتن به بالا

پایگاه رسمی اطلاع رسانی حزب اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
 • الجمعة ۷ جماد ثاني ۱۴۳۹
 • 2018 Friday 23 February
  تهران Fog
  ۴۶(°F)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۵.٩٠(in)
  محدوده دید ١.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢۵.٩٠(in)
اوقات شرعی

n82715731-71963271
به گزارش اعتماد ملی، رحمت‌الله بیگدلی درباره دیدار احتمالی با کروبی گفت: توسط برخی از دوستان مجلس و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، مطلع شدم که شورای‌عالی امنیت ملی تصمیم گرفته است که سه نفر با آقای کروبی دیدار کنند. در این میان، یکی از آن‌ها آقای دوستی بود که جلسه سه ساعته ای‌ با دبیرکل حزب اعتمادملی داشته که خود وی آن را بسیار خوب و مفید ارزیابی می‌کرد و خبر از سلامتی و نشاط‌ آقای کروبی می‌داد. من امیدوارم که به مرور زمان چنین دیدار‌هایی بیشتر شوند و به‌زودی شاهد رفع حصر باشیم.
وی در ادامه با اشاره به‌ هزینه سنگین ادامه این روند برای کشور و نظام گفت: بدون شک مسائلی مانند ممنوع‌التصویری و حصر فلسفه خود را به‌طور کامل از دست داده است و امروز ادامه این وضعیت و ایجاد‌ محدودیت‌هایی مشابه‌ برای اشخاص و بزرگان کشور، نه تنها مفید به حال کشور نیست، بلکه مضر هم هست.
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در ادامه گفت: در حالی که امروز ممکن است خود فرد در حصر و حتی زندان باشد، اما مطالبش در آن سوی دنیا و همه جا منتشر شود. پس‌ این رویکرد فلسفه خود را به طور کامل از دست داده است و جز ضرر و زیان برای یک جناح فکری و کشور و نظام‌ هیچ فایده‌ای ندارد.
این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: جریان انحصارطلب‌ تمام تلاش خود را در سال‌های گذشته به‌کار برد تا با ایجاد محدودیت برای برخی چهره‌ها، موفقیت‌هایی را در عرصه سیاسی کسب کند، اما با این کار موجب همگرایی بیش‌تر در جریان اصلاحات شد به‌نحوی که اصلاح‌طلبان می‌گویند نقد درونی را باید تا اطلاع ثانوی تعطیل کرد و نباید اجازه داد که این نقدهای درونی‌ در دورانی که بزرگان ما در حصر هستند بروز پیدا کند. جریان محدودکننده هم به خود آسیب زده است پس این جریان انحصارطلب هم ما را از بالندگی و آسیب‌شناسی و نقد درون‌جناحی بازداشته است و هم به‌جای اصلاح و بازسازی خود تنها به‌ حذف اندیشیده است.
آفتاب

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
280
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید