رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
 • الخميس ۴ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Thursday 13 December
  تهران لطیف
  ۶١(°F)
  وزش باد ٧(mph)
  فشار ٢۶.٠٨(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 1-Low
  رطوبت ٢۶.٠٨(in)
اوقات شرعی

304844_911
اعتماد ملی: «رسول منتجب‌نیا» دبیرکل حزب اعتماد ملی با حضور در غرفه خبرگزاری دفاع مقدس در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل دفاع پرس، اظهار داشت: موضع‌گیری ترامپ بی‌منطق و نسنجیده بود و هیچ یک از تحلیل‌گران و صاحب نظران آن‌را حمایت نمی‌کنند.
قائم‌مقام حزب اعتماد ملی در ادامه افزود: ترامپ توافق بین‌المللی را که کشورهای بزرگ دنیا آن‌را تایید و تصویب کردند را می‌خواهد به سادگی زیر پا بگذارد و نقض کند، این موضوع جرم و یک عمل غیر انسانی است و بعد در اظهاراتش یک ملت و نظام را مورد تاخت و تاز قرار داد این نوع برخورد و موضع‌گیری در شأن و جایگاه یک رییس جمهور نبود.
وی خاطر نشان کرد: موضع‌گیری و بیانات ترامپ، آمریکا را در سطح بین‌الملل بی‌اعتبار کرده و هرگز نباید به وعده‌های حکومت آمریکا اعتماد کرد و نقطه مقابلش موجب افزایش اعتبار جمهوری اسلامی شد و آژانس بین‌المللی و کشورهای ۱+۵ منهای آمریکا، همه اعتراف می‌کنند که ایران پایبند به تعهداتش است و ضربه به اعتبار کشور آمریکا است.
منتجب‌نیا ادامه داد: بار دیگر از ملت آمریکا می‌خواهم که نسبت به ترامپ تصمیم جدی بگیرند و این ملت حقشان نیست که شخصی همانند او مدیریت و رهبری این کشور را برعهده بگیرد. ترامپ باید پاسخگو مردم آمریکا باشد که آنان را تحقیر کرده و موجب سرافکنی ملت آمریکا شده است.
قائم‌مقام حزب اعتماد ملی با اشاره به تروریست خطاب کردن سپاه از سوی ترامپ بیان کرد: سپاه به دلیل اینکه یک بازوی پرتوان نظام است و در داخل و خارج از منطقه موفقیت‌های بزرگی را کسب کرده و به خاری در چشم آمریکا تبدیل شده است. آمریکا منافع استکباری خودش را در خطر می‌بیند و اگر آنان در برابر سپاه و نهادهای مشابه آن موضع گیری کنند دلیل بر حقانیت و اثرگذاری سپاه است؛ پاسداران باید برای اینکه خواری در چشم استکبار جهانی و صهیونیست هستند افتخار کنند.
وی در پایان گفت: دفاع مقدس دایره المعارف و یک مجموعه انسان‌ساز است. از زمانی‌که اولین بمب توسط هواپیمایی عراقی به کشورمان اصابت کرد و تا لحظه‌ای که امام خمینی(ره) دستور پذیرش قطعنامه را دادند هشت سال به طور مستمر در جریان دفاع از کشور حضور داشتم و اعتراف می‌کنم که ابعاد مختلف دفاع مقدس هنوز شکافته نشده و باید ابعاد مختلف دفاع مقدس را تبیین کنیم و به نسل آینده انتقال دهیم.

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
573
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید