رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۲ شعبان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 18 April
  تهران Mostly Cloudy
  ۶٨(°F)
  وزش باد ١٢(mph)
  فشار ٢۵.٩٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 4-Moderate
  رطوبت ٢۵.٩٧(in)
اوقات شرعی

دبير سياسي اتحاديه تشكل هاي دانشگاه آزاد اسلامي كشور خطاب به نماينده ي مشهد در مجلس :

براي كمك به منافع ملي به فضاي نظامي و پادگاني سابق خود برگرديد

“سردار قدوسي براي كمك به منافع ملي و آينده كشور به فضاي نظامي و پادگاني سابق خودتان برگرديد و از خير مجلس بگذريد.”

به گزارش اعتماد ملی، ميلاد انصاري عضو حزب اعتماد ملی و دبير سياسي اتحاديه تشكل هاي دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي در  پي اظهارات متوهمانه جواد قدوسي مبني بر متهم كردن دانشجويان و خانواده ي آيت الله هاشمي واكنش نشان داد.

قبل از اين نماينده ي مشهد در نشست خبري خود ادعا كرد كه در دانشگاه آزاد به دنبال تربيت سرباز براي نظام پس از جمهوري اسلامي بودند . و ادامه داد كه خانواده ي هاشمي منابع دانشگاه آزاد را حيف و ميل كرده است.

اين فعال دانشجويي يادآور شد : مجموعه علمي ، فرهنگي و سياسي دانشگاه آزاد اسلامي يكي از مهمترين دستاورد هاي جمهوري اسلامي ايران بوده است. كه با تلاش هاي بي بديل آيت الله هاشمي رفسنجاني به يكي از بزرگترين مجموعه علمي كشور تبديل گرديده و نقش بسزايي در كسب علم و ترويج فرهنگ علم آموزي داشته است. سردار قدوسي مي دانيد ١٧٠٠٠٠٠ ( يك ميليون و هفتصد هزار ) دانشجو در حال حاضر در مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد در حال تحصيل است. مي دانيد تا به امروز ٥٦٠٠٠٠٠( پنج ميليون و ششصد هزار) دانشجو از اين مجموعه فارغ التحصيل شده و به نقش آفريني در جامعه مي پردازند؟ مي دانيد چيزي بالغ بر ٣٣ هزار هيات علمي دَارد و ٣٣٢ اختراع توسط همين دانشجويان در كشور به ثبت رسيده است؟ باور كنید ، نمي دانيد.
اوی افزود: گر مي دانستيد با اظهارات سخيفتان اين مجموعه را به نقش اپوزيسيوني متهم نمي كرديد و آنها را فاعل بر اين امر نمي دانستيد.آقاي قدوسي مشكل از ما دانشجويان نيست، مشكل از شماست . زيرا فكر و ذكرتان هنوز درگير پادگان ، سرباز و فضاي نظامي است. فلذا فضاي دانشگاه را به دليل عدم آگاهي با فضاي پادگاني اشتباه گرفته ايد . در صورتيكه تفاوت هاي أساسي و فاحشي بين اين دو مي باشد.

اين فعال سياسي بيان كرد: سردار قدوسي براي كمك به منافع ملي و آينده كشور به فضاي نظامي و پادگاني سابق خودتان برگرديد و از خير مجلس بگذريد. زيرا در مجلس هم ، جايي كه بايد عصاره ي تفكر و فضائل يك ملت باشد، شما در آنجا مهمترين مبحث حقوق بين الملل را در مباحث انرژي اتمي (NPT) را از سر عدم آگاهي MPT خوانديد ، و آبروي ما را خدشه دار كرديد.
اينجاست كه محرز مي شود نظاميان نبايد در سياست دخالت كنند ، زيرا در نظامي گري اصل بر تمركز ( دفاع از تماميت ارضي كشور و إيجاد امنيت ) است . ولي در سياست اصل بر تكثر گرايي و پلوراليسم ( إشراف بر موضوعات مختلف) است.

آقاي قدوسي امروز بايد به حال تفكر اصول گرايي اي كه از ناطق نوري و مهدوي كني و… تنزل پيدا كرده است ، و مسببيني چون جنابعالي ، رسايي و تتلوچي ها پرچم دار آن است ، تاسف خورد.
زيرا شما و همفكرانتان كمكي كه به پيشرفت ايران كه نكرديد ، هيچ باعث منزوي كردن ايران و ايراني هم شديد. و گفتمان توهمي تان چيزي جزء فرصت سوزي و گفتمان سوزي عايد ايران نكرده است.

سردار قدوسي ، ما دانشجويان دل در گرو ايران داريم . تفكر و شرافتمان را با هيچ چيزي معامله و معاوضه نمي كنيم. هر چند مي دانيم اظهاراتتان مغرضانه و منشأ سياسي كاري داد ، و به نوعي دنبال تسويه حساب شخصي هستيد . اما ما به عنوان عضوي از جامعه كه دنبال إثبات حقانيت ، عدالت خواهي و شفافيت سازي هستيم ، از شما مي خواهيم چنانچه مستنداتي دال بر پرورش سرباز براي براندازي نظام و حيف ميل منابع و منافع دانشگاه آزاد توسط فرزندان آيت الله هاشمي در دست داريد، آن را به مراجع قضايي ارائه دهيد  تا هم به ما دانشجويان كمك كرده باشيد و هم به گردش اطلاعات و شفافيت سازي در كشور كمك شاياني كرده باشيد. در حال حاضر محك تجربه به ميان آمده است ، فقط بايد منتظر ماند ” تا سيه روي شود، آنكه در او غش باشد”

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
699
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید