رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 15 July
  تهران تا قسمتی ابری
  ٩١(°F)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۵.٧٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 4-Moderate
  رطوبت ٢۵.٧٩(in)
اوقات شرعی

bd242d93-391a-4ff4-be36-897229d9786c

حزب اعتماد ملی در بین سایر احزاب اصلاح طلب عَلم اتحاد را برداشته و برای یکپارچگی سایر احزاب از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد کرد.خوشبختانه در لرستان احزاب اصلاح طلب از انسجام و اتحاد خاصی برخوردارند.

به گزارش اعتماد ملی، نخستین گردهمائی حزب اعتماد ملی منطقه لرستان پس از انتخابات با حضور تمام اعضای شورای استان و دبیران وبرخی از اعضای شعب شهرستانی در سراسر استان ، با حضور میهمان ویژه ، جناب دکتر حبیب الله خجسته پور ، معاونت محترم سیاسی _ امنیتی استانداری لرستان و دبیر استانی این حزب ، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی موسوی ، عصر روز شنبه مورخ ۹۶/۰۴/۱۷ برگزار گردید.

در این نشست ، که با قرات آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد ، ابتدا روسای محترم این حزب در شعب شهرستانیبه تشریح عملکرد نیروها و هوادارن حزب در انتخابات در حوزه خود پرداختند و سوالاتی بمنظور پاسخگوی معاونت محترم سیاسی_ امنیتی استانداری ، مطرح نمودند.
خجسته پور پس از ایراد سخن و تاکید بر وحدت احزاب اصلاح طلب ، به سوالات مطرح شده با حوصله و شکیبایی پاسخ داد.
معاون سیاسی _ امنیتی استانداری لرستان اظهار داشت؛ از دهه ۶۰ تا کنون خط مشی اصلاح طلبی تغییر و تحول فراوانی داشته است. یکی از این تحولات حضور اندیشمندان بوده که حرف دل همه ی ماها را مطرح کرده اند.
راه اندازی تشکل ها و احزاب یکی دیگر از این تحولات است، که این تشکل ها مسیر را باز کرده اند. یکی از این تشکل ها ، حزب اعتماد ملی است که در راستای هم فکری جریان اصلاحات که قرابت بیشتری با هم دارند تشکیل شده است. علاوه بر اینکه دبیر کل این حزب در حصر بسر می برد ؛ اما چون رویه آن رویه اعتدالی است ، بدرستی توانسته بدنه و چارچوب خود را حفظ کند . این یک روش است نه گفتما‌ن.
در استان لرستان نیز حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی موسوی سکاندار این حزب هستند که با زحمات ایشان توانسته است خوب عمل کند. از رموز موفقیت این حزب ، اعتدال گرائی است.

 

اصلاح طلب در رفتار، گفتار و کردارش یاس و نا امیدی راه ندارد

حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی موسوی، دبیر حزب اعتماد ملی استان لرستان نیز در بخشی از سخنان خود گفت: اصلاح طلب در رفتار، گفتار و کردارش یاس و نا امیدی راه ندارد.اصلاح طلبان با امید زندگی میکنند ، از رحمت خدا قطع امید نمیکنند، خداوند در همه ی شرایط همراه شماست.
وی افزود: ما برخی از مراحل اصلاح طلبی را سپری کرده ایم. در زمان دکتر خاتمی هر ۹ روز یک بحران برای دولت ایجاد می کردند. مرحله تضعیف اصلاحات را سپری کرده ایم ، و امروز به جائی رسیده ایم که از نظر مردمی جایگاه و وجاهت مناسبی داریم. فراموش نمی کنیم زمانی بود که ما را به چینی ، روسی و … بودن متهم میکردند.
موسوی خاطرنشان ساخت: ما مرحله تشریک را هم سپری کرده ایم. امروز بسیاری از مدعیان طیف مخالف نیز برای پیشبرد اهداف خود از ادبیات و گفتمان اصلاح طلبان استفاده می کنند. امروز داریم مرحله تثبیت اصلاحات را میگذارانیم. ایجاد یک حزب و جریان فکری کار سختی است، اما نگه داشتن آن سختر است. خوشبختانه ما اکنون این جریان فکری رو تثبیت کرده ایم.

وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: حزب اعتماد ملی در بین سایر احزاب اصلاح طلب عَلم اتحاد را برداشته و برای یکپارچگی سایر احزاب از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد کرد.خوشبختانه در لرستان احزاب اصلاح طلب از انسجام و اتحاد خاصی برخوردارند.

 

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
787
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید