رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 15 July
  تهران تا قسمتی ابری
  ٩١(°F)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢۵.٧٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 4-Moderate
  رطوبت ٢۵.٧٩(in)
اوقات شرعی

96-03-c13-1732
منتجب نیا در پیام خود به همایش منطقه ای اعتماد ملی در استان لرستان:

حزب اعتماد ملی به شکل یک استراتژی و سبک زندگی سیاسی درآمده است

قطعاً بسیاری از افراد و جمعیت ها این نوع زندگی و اقدام سیاسی را بر نمی تابند و همواره در صدد تعطیل و یا انحراف کشاندن و یا تصاحب آن هستند و من شمائیم که باید با خلوص نیت، عزم راسخ، اتحاد و انسجام و قوّت و قدرت این پرچم را برافراشته و این راه نورانی، خدائی و مردمی ر ا تا پایان ادامه دهیم.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر رسول منتجب نیا، قائم مقام حزب اعتماد ملی، به مناسبت برگزاری همایش منطقه ای حزب اعتماد ملی در استان لرستان پیامی صادر کرد.

به گزارشپایگاه رسمی اطلاع رسانی حزب اعتماد ملی متن این پیام به شرح زیر است:

بسم اللهالرحمن الرحیم

حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی موسوی، مسئول حزب اعتماد ملی در استان لرستان (زید توفیقه)

با سلام خدمت جنابعالی و اعضای محترم حزب اعتماد ملی استان مرد خیز لرستان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و مزید توفیقات آن عزیزان. تشکیل و برگزاری همایش منطقه ای حزب را به شما تبریک گفته و آن را به فال نیک می گیرم.

عزیزان من! این حزب سرمایه بزرگ اجتماعی و میراث و دسترنج همه اعضاء به ویژه شیخ بزرگوار اصلاحات آیت الله کروبی است که با مبانی فکری و اصول و روشی کاملاً اسلامی، خط امامی و ملی تأسیس گردیده و بیش از یازده سال است که با همان ویژگی متفاوت از بسیاری تشکل ها به تعمیق و گسترش اندیشه و خط مشی خود ادامه داده است و هم اکنون به صورت یک استراتژی، سبک و روش زندگی سیاسی – اجتماعی و نه یک تشکل ظاهری درآمده است، و قطعاً بسیاری از افراد و جمعیت ها این نوع زندگی و اقدام سیاسی را بر نمی تابند و همواره در صدد تعطیل و یا انحراف کشاندن و یا تصاحب آن هستند و من شمائیم که باید با خلوص نیت، عزم راسخ، اتحاد و انسجام و قوّت و قدرت این پرچم را برافراشته و این راه نورانی، خدائی و مردمی ر ا تا پایان ادامه دهیم. به امید پیروزی، سلامت و موفقیت حزب اعتماد ملی و اعضاء و هواداران و آزادگی و سلامت دبیرکل محترم و معزّز آن.

و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

رسول منتجب نیا

قائم مقام حزب اعتماد ملی

 

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
787
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید