رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸
 • السبت ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 13 July
  تهران لطیف
  ٩٠(°F)
  وزش باد ١٢(mph)
  فشار ٢۵.٧٧(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٢۵.٧٧(in)
اوقات شرعی

img13342891

حزب اعتماد ملی استان تهران در راستای تنویر افکار عمومی پیرامون خبرهای جعلی  در مورد استعفای حجت الاسلام منتجب نیا بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش اعتماد ملی، متن این بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

در پی انتشار اخبار گسترده و مغرضانه در رسانه های جمعی در مورد حزب اعتماد ملی، شورای مرکزی حزب اعتماد ملی استان تهران، وظیفه خود می داند حقایقی را به اطلاع علاقه مندان و عموم مردم عزیز برساند:
۱- اینکه استعفای دکتر منتجب نیا از قائم مقامی حزب اعتماد ملی پذیرفته شده است، کذب محض بوده چرا که در جلسه روز چهارشنبه یکم دیماه سال جاری شورای مرکزی حزب، مصوب گردید تا سرکار خانم فاطمه کروبی با ایشان در جهت متقاعد نمودن به بازپس گیری استعفا و ادامه فعالیت در حزب، دیدار نموده و مذاکره نمایند.

۲- حزب اعتماد ملی و قائم مقام محترم حزب، همیشه در جهت تعامل و همکاری با جبهه اصلاحات حرکت نموده و مواضع قائم مقام محترم حزب در انتخابات پیش رو نیز طبق مصوبه شورای مرکزی در جهت «حفظ هویت حزبی و تعامل با سایر اصلاح طلبان» صورت پذیرفته است.

۳- شورای مرکزی حزب اعتماد ملی استان تهران و اعضا، از مسئولین محترم حزب انتظار دارند، سرمایه اجتماعی حزب ناشی از مقاومت دبیرکل شجاعِ محصور، قائم مقام ایشان و حضور فعالانه تک تک اعضای حزب در ده ساله اخیر را به درستی پاس داشته و اختلافات را بر اساس اصول و قواعد حزبی، کار تشکیلاتی و مطابق اساسنامه حل و فصل نمایند.

۴- وجود اختلاف نظر در احزاب سیاسی امری طبیعی و سازنده بوده و نشان دهنده عدم تملک انحصاری حزب اعتماد ملی می باشد و متأسفانه بداخلاقی های جاری در رسانه ای نمودن این اختلافات و تعمیق آنها، حاصل رفتارهای غیر مسئولانه و غیر تشکیلاتی برخی افراد با سوء استفاده از عناوین حزبی بوده است.

۵- حزب اعتماد ملی استان تهران انتظار دارد رفتار افراد خاطي به طور جدی در کمیته انضباطی حزب مورد رسیدگی قرار گیرد.

حزب اعتماد ملی استان تهران
۱۳۹۵/۱۰/۰۵

ساعت ۱۷

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
785
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید