رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی اعتماد ملی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 15 July
  تهران Mostly Cloudy
  ٨٨(°F)
  وزش باد ٩(mph)
  فشار ٢۵.٧٩(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 2-Low
  رطوبت ٢۵.٧٩(in)
اوقات شرعی

%d9%85%d9%86%d8%aa%d8%ac%d8%a8-%d9%86%db%8c%d8%a7-2

اعتماد ملی – قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: مساله حصر قفل شده است، ولی امیدواریم با اراده مقامات عالی نظام مساله حصر حل شود و شادی و نشاط بیشتری به ملت برگردد. به گزارش اعتماد ملی، حجت‌الاسلام رسول منتجب‌نیا در مراسم روز دانشجو در دانشگاه شهید بهشتی در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان […]

اعتماد ملی – قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: مساله حصر قفل شده است، ولی امیدواریم با اراده مقامات عالی نظام مساله حصر حل شود و شادی و نشاط بیشتری به ملت برگردد.

به گزارش اعتماد ملی، حجت‌الاسلام رسول منتجب‌نیا در مراسم روز دانشجو در دانشگاه شهید بهشتی در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان مبنی بر اینکه چرا به پرونده‌های دولت گذشته رسیدگی نمی‌شود و مساله حصر و ممنوع التصویری آقای خاتمی چرا حل نمی‌شود، گفت: چرا پرونده‌های اختلاس دولت گذشته رسما به دادگاه ارائه نمی‌شود، اگر ارائه نشده دولت پرونده‌ها را به دادگاه ارائه دهد. از قوه قضاییه می‌خواهیم به مردم گزارش دهند.

وی افزود: در حال حاضر مساله رفع حصر قفل شده است، ولی امیدواریم با اراده مقامات عالی نظام مساله حصر حل شود و شادی و نشاط بیشتری به ملت برگردد. برای ما و ملت حصر و ممنوع‌التصویری اقناع‌کننده نیست.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب اظهار داشت: فرصت‌سوزی جز تخصص‌های ما و مخصوصا مسولان ما شده است که فرصت‌ها را تبدیل به تهدید می‌کنیم. یکی از فرصت‌های مغتنم و ارزشمند جامعه ما، دانشگاه و جمعیت دانشجو است. در ذات دانشجویان عنصر شور و هیجان و عدم وابستگی به جذبه‌های مادی غلط، نهفته است.

وی افزود: عنصر دیگر مساله عقل و دانش و تحقیق است و زمانی که این دو عنصر جمع شوند، فرصت بی‌نظیری برای جامعه به وجود می‌آورد و می‌توان کشور را به اوج اقتدار رساند، اما گاهی متاسفانه این فرصت را تهدید تلقی می‌کنیم. دانشجو قشری است که در اراده و انتخاب او نه زور موثر است و نه تزویر. کسانی که در صدد هستند برای نظام اقتدار بیافرینند و درصدد بالا بردن قدرت کشور هستند، باید از این پتانسیل ارزشمند استفاده کنند.

منتجب نیا با اشاره به اینکه دانشجو اگر فریاد بزند و آگاهانه یک راهی را دنبال کند، بر اقتدار کشور می‌افزاید، گفت: برخی‌ها می‌خواهند با سه ابزار زر و زور و تزویر با دانشجو برخورد کنند، شما از این وسایل نخ‌نما شده استفاده نکنید. بلکه تلاش کنید دانشجویان را اقناع کنید و گفتمان دانشجو را درک کنید و تلاش کنید قلب دانشجو را تسخیر کنی

اخبار مرتبط

نظرات

وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
787
روز گذشته
انتخابات ۹۶

خبرنگار ما شوید