اخبار » پیشخوان » روی خط خبر » سیاسی » شاخه جوانان
کد خبر : 18063
پنجشنبه - ۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
رییس شاخه جوانان و دانشجویان اعتماد ملی:

منشاء اختلافها در اعتماد ملی سوء ظن یاران و سوء نیت مخالفان کروبی است/ باید به قاعده ی برد برد رسید

رییس شاخه جوانان و دانشجویان اعتماد ملی گفت:منشاء اختلافها در اعتماد ملی سوء ظن یاران و سوء نیت مخالفان کروبی است و همه کسانی که خود را وفادار به حزب می دانند باید با کنار گذاشتن اختلافات به قاعده ی برد برد برسند.

به گزارش اعتماد ملی، مهدی مازنی، رییس شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی در گفتگو با با خبرنگار سیاسی برنا با اشاره به نتیجه ی جلسه کمیسیون ماده ۱۰ احزاب گفت: خوشبختانه این کمیسیون جانب قانون را گرفت و البته جز این انتظار نبود چرا که اساسا یکی از وظایف این کمیسیون نظارت بر اجرای کامل قانون در احزاب است و نتیجه جلسه اخیر این کمیسیون مطلوب وفاداران حزب اعتماد ملی بود.

وی ادامه داد: اختلاف بین اعضای یک تشکیلات امری طبیعی است و در همه احزاب وجود دارد؛ چه بسا این اختلافات به انشقاق هم می انجامد و آنچه مهم است این است که تداوم اختلافات به ماهیت تحزب و دموکراسی آسیب نزند چرا که مردم دیدبان مردمسالاری هستند و این عملکرد احزاب است که مردم را به سمت دموکراسی سوق می دهد یا غیر آن.

وی گفت: حزب اعتماد ملی به دنبال ترویج مردمسالاری است و می خواهد مطالبات مردم را فریاد بزند. اساسا تشکیل این حزب برای پیگیری اصلاحات واقعی در کشور بوده و اگر مرامنامه حزب را افراد بخوانند متوجه این هدف خواهند شد.

رییس شاخه جوانان و دانشجویان اعتماد ملی تاکید کرد: منشاء اختلافها در اعتماد ملی سوء ظن یاران و سوء نیت مخالفان کروبی است و همه کسانی که خود را وفادار به حزب می دانند باید با کنار گذاشتن اختلافات به قاعده ی برد برد  برسند.

وی ادامه داد: حزب اعتماد ملی برای رسیدن به اهداف بلند مدت تشکیل شده و نباید منافع کوتاه مدت و مقطعی افراد را از هم دور کند.

عضو حزب اعتماد ملی اضافه کرد: تلاشها برای مایوس کردن مردم از اصلاحات بیشتر شده و اختلافات داخلی احزاب و اختلافات در جبهه اصلاحات نیز به این یأس مردم دامن میزند.

وی گفت: نا امید کردن مردم از اصلاحات به یأس و نا امیدی از نظام منجر خواهد شد. باید تلاش کرد تا هیچگاه مردم از احزاب نا امید نشوند و از مشارکت سیاسی فاصله نگیرند.