اخبار » پیشخوان » حزب اعتماد ملی » روی خط خبر » سیاست داخلی » سیاسی » شخصیت های حزب » شورای مرکزی
کد خبر : 18012
سه شنبه - ۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
با ارسال نامه‌ای به رییس مجلس شورای اسلامی انجام شد:

تشکر آیت‌الله رسول منتجب‌نیا از اصلاح «قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان»

به گزارش اعتماد ملی، متن کامل این نامه به‌شرح زیر است:
برادر گرامی جناب آقای دکتر علی لاریجانی
رییس محترم مجلس شورای اسلامی
با سلام و آرزوی توفیق روزافزون برای کلیه خدمتگزاران صدیق به اسلام و مسلمین و ایران عزیز، لازم می‌دانم که بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود، حزب اعتماد ملی، قاطبه اصلاح‌طلبان و ملت ایران بالاخص جوانان عزیز را از اصلاح «قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان» توسط مجلس شورای اسلامی به نمایندگان محترم مجلس تقدیم نمایم.
بدون تردید، اعتماد به نیروی جوانِ پرانگیزه و دارای ابتکارات نوین می‌تواند مشکلات بزرگی را از سر راه کشور و نظام بردارد و زمینه شکوفایی هرچه بیش‌تر سیاست، فرهنگ، اقتصاد، صنعت و … را در ایران عزیز فراهم آورد.

در سالیان اخیر، ما تجربه جوانگرایی و اعتماد به نسل جوان را در حزب اعتماد ملی آغاز کردیم و هزینه سنگینی را برای این اقدام لازم و شایسته متحمل شدیم، اما هرگز در مقابل مقاومت‌های سنگینی که در قبال این حرکت خداپسندانه و مورد رضایت مردم توسط مخالفان تفکر جوانگرایی در حزب بود عقب‌نشینی نکردیم.
امیدواریم که مجلس شورای اسلامی و دولت محترم نیز بر روی اجرای این قانون تمرکز کنند و اجازه هیچ‌گونه تخطی از این قانون را ندهند و بکوشند تا در گام‌های بعدی برخی نقص‌های‌ باقی‌مانده در این قانون نیز هرچه بیش‌تر به نفع جوانان اصلاح شود.
خواهشمند است مراتب تشکر این‌جانب و حزب اعتماد ملی را به سمع نمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی برسانید.
با تشکر، رسول منتجب‌نیا